تم بيع إعلان رافعة شوكية ديزل Linde VZV H70D-02 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
إعلانات مماثلة
مباعة
1/64
الماركة:
Linde
الموديل:
VZV H70D-02
الفئة:
رافعة شوكية ديزل
سنة التصنيع:
01/2001
التسجيل الأول:
2001-01-01
عدد ساعات التشغيل:
24508 متر / ساعة
الموقع:
التشيك Cheb
تاريخ النشر:
٠٣/٠٥/٢٠٢٤
Forkliftonline ID:
EM39994
المحرك
وقود:
ديزل / مازوت
حالة المركبة
حالة المركبة:
جديدة
Pitchfork.
Bent jib - broken jib (turret), Broken windshield and skylight, Broken window in left door, Operation wear and damages, Scratches on the body, Operating clearance in the bearing, Soiled interior, Leaks of operating fluids
Vidle.
Ohnutý výložník - nefunkční výlož (věž), Rozbité čelní sklo a střešní okno, Rozbité okno v levých dveřích, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Provozní vůle v uložení, Znečištěný interiér, Úniky provozních kapalin
Heugabel.
Verbogener Ausleger – kaputter Ausleger (Turm), kaputte Windschutzscheibe und Dachfenster, kaputtes Fenster in der linken Tür, Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Laufspiel im Lager, Verschmutzter Innenraum, Antritt von Betriebsflüssigkeiten
Vasvilla.
Meggörbült orrfék - törött orr (torony), törött szélvédő és tetőablak, törött ablak a bal ajtóban, Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Elhelyezés üzemi holtjátéka
, Beszennyeződött utastér
, Üzemi folyadék szivárgások
Widły.
Wygięty wysięgnik - uszkodzony wysięgnik (wieżyczka), Rozbita przednia szyba i świetlik, Rozbite okno w lewych drzwiach, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Luz roboczy w ułożeniu, Zanieczyszczone wnętrze, Wycieki płynów eksploatacyjnych
Вилы.
Погнутая стрела - сломанная стрела (башня), Разбитое лобовое стекло и световой люк, Разбитое окно в левой двери, Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Эксплуатационный зазор в подшипниках, Интерьер загрязнен, Утечки рабочих жидкостей
Vidle.
Ohnutý výložník - nefunkčná výlož (veža), Rozbité čelné sklo a strešné okno, Rozbité okno v ľavých dverách, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Prevádzková vôľa v uložení, Znečištený interiér, Úniky prevádzkových kvapalín
Вила.
Погнута стріла - зламана стріла (вежа), Розбите лобове скло та мансардне вікно, Розбите вікно в лівих дверях, Подряпини на кузові, Експлуатаційний зазор у підшипниках, Брудний інтер'єр, Витоку робочої рідини